+421 905 615 530
About Verder

Laboratórne prístroje

Divize společnosti Verder Scientific zahrnuje vysoce výkonné firmy, aktivní na poli přípravy vzorků (Retsch GmbH) a optické analýzy částic (Retsch Technology GmbH).

VERDER s.r.o. je v České a Slovenské republice distributorem přístrojů pro moderní mechanickou  přípravu vzorků Retsch a charakterizaci částic Retsch Technology.

V případě dotazů ohledně prodeje a servisu, prosíme, kontaktujte

VERDER s.r.o. (info@verder.cz nebo info@retsch.cz).

__________________________________________________________________________________________________

RETSCH

RETSCH je světovým lídrem ve výrobě přístrojů pro homogenizaci laboratorních vzorků určených pro analýzu stejně jako přístrojů pro analýzu pevných částic pomocí prosévání.

Portfolio produktů zahrnuje mlýny a čelisťové drtiče, které jsou schopné snížit velikost částic na jakoukoliv jemnost. Prosévačky, zkušební síta a také další podpůrné technologie jako děličky vzorků, peletovací lisy či ultrazvukové čističky.

Přístroje RETSCH jsou v souladu s příslušnými normami a jsou používány při kontrole kvality, ve výzkumu a stojí za reprezentativní přípravou vzorků bez kontaminace.

__________________________________________________________________________________________________________________

MICROTRAC MRB

MICROTRAC MRB vyvíjí a prodává optické měřicí systémy pro charakterizaci částic (velikost a tvar) v suspenzích, emulzích, koloidních systémech, prášcích a granulích, na základě dynamické analýzy obrazu a rozptylu laserového světla.

Měřicí rozsah velikosti částic sahá od 0,3 nm do 30 mm.

Velikost částic a tvar částic určují některé z nejdůležitějších vlastností materiálu, například chování toku částic, rozpustnost nebo jejich tekutost. Určení a udržení těchto vlastností hraje zásadní roli ve výrobě, výzkumu a v zajištění kvality.